Daliborek

Objevil jsem ho až prostřednictvím odkazu někde na facebooku, v článku http://www.jenpromuze.cz/video/15399-nacek-jmenem-daliborek-vam-chce-ukazat-svuj-obusek

Trochu jsem zapátral a objevil jsem další skvosty. Baví mě ta neznatelná hranice, kdy nepoznáme, jde-li o vtípek, nebo opravdové vyjádření nespokojeného nacionalisty. :)

edit: Bohužel, Daliborek se asi nevypořádal s náhlou popularitou, tudíž po sobě maže stopy… To ale dokládá spíše variantu, že nešlo o vtípek, ale ten kluk je vážně intelektuálně nesmělý…

Dlužníci DPmB: braňte se proti nespravedlivě vysokým poplatkům

Tohle by myslím nemělo zapadnout. Souhlasím s tím, že dluhy se mají platit, jezdit na černo se nemá, ale zároveň by měla být „sankce“ v míře rozumné. Sám jsem byl (za svých studentských let) dlužníkem DPmB, mám i několik přátel ve svém okolí, kterých se to citelně dotklo.

Brněnská senátorka a bývalá ústavní soudkyně Eliška Wagnerová vyzývá občany, kteří udělali chybu a cestovali veřejnou dopravou bez platné jízdenky, aby se bránili proti nespravedlivě vysokým poplatkům advokátovi, kterého si najal Dopravní podnik města Brna.

Vzor odporu proti platebnímu rozkazu spolu s vyjádřením k žalobě naleznete přímo na stránkách Elišky Wagnerové.

Další „nigerijský dopis“ (?) aneb reklama zdarma na zpravy8.cz (doplněno)

Kamarád, kterému pomáháme s jeho eshopem, se mi ozval s tím, že mu přišla zajímavá nabídka týkající se propagace jeho firmy, která by byla zdarma v rámci jakéhosi průzkumu či co. Říkám, inu pošli mi to, podívám se na to.

Email byl v tomto duchu (vymazal jsem emaily, odkazy na stránky, ty byly přes přesměrovávací službu – to je také samo o sobě zvláštní): Pokračování textu Další „nigerijský dopis“ (?) aneb reklama zdarma na zpravy8.cz (doplněno)